تبلیغات
دانشجویان صنایع غذایی 88 دانشگاه زابل - اقای ورودی !!!
جمعه 6 آبان 1390

اقای ورودی !!!

   نوشته شده توسط: محمد مرحمتی    

شخصی که می خوام راجعبش حرف بزنم موجودیه که اسمش ورودی هستش واز رو اعتماد به نفس بالاش به خودش اقای ورودی میگه.خلاصه از همین حالا بگم این موجود خودشو خیلی دوست داره دقت کنید.


این ادم ورودی خیلی ادم باحالیه وکلا خودشو خیلی تحویل می گیره واحساس می کنه کل دانشگاه زابل یک طرف و خودشم یک طرف دیگه .ازین که تو دانشگاه سراسری زابل قبول شده واسه خودش نه بلکه واسه دانشگاه یک امتیاز میدونه.

تو محیط دانشگاه وقتی با کسی حرف می زنه زیر چشمی چشمش به اطراف هستش که چند نفر اونو زیر نظر دارن غافل از این که حتی یک نفر هم نگاش نمیکنه و همه کار خودشون روانجام میدن.خوب از اسمش معلومه دیگه اقای ورودی!!!!

این اقای ورودی ما وقتی وارد کلاس میشه احساس میکنه کل کلاس دارن نگاش میکنن و چشم ازش ور نمیدارن ولی بابا این بچه ها فقط می خواستن بدونن کیه داره میاد همین.خوب ورودیه دیگه!!!!!!!!ایشون  سر کلاس درس احساس میکنه هر حرفی بزنه واسه همه دخترا جالب به نظر میادش ولی نمیدونه که حرفش فقط واسه خودش جالب بوده.

سر کلاس درس همیشه یک چشمش به استاد و دیگر چشمش به دختراس تا جلب توجه کنه ولی کسی کاری با این بنده خدا که نداره.

این اقای ورودی ما رفت و امد بین ساختمون کلاسا و ولایت رو خیلی دوست داره چون احساس می کند که اگر بیش از 5 دقیقه جایی بایستد از درجات افتخاریش کم می شود پس هی می اید و هی می رود.

وقتی دختری با او کار دارد و در حال صحبت کردن با او است هزاران فکره عاشقانه به سرش خطور می کند و از خوشحالی قرمز می شه و احساس میکنه همه به کل کشته مردش هستن.ولی بابا با چه زبونی بگم این دختر فقط یک سوال ازش پرسید همین.

این موجود خارق العاده وقتی با سرویس دانشگاه زابل رفت و امد می کنه احساسی بهش دست میده که انگار سوار یک ماشین اخرین سیستم شده و راننده ی اتوبوس هم راننده ی اختصاصی او هستش وانگار کاره محشری کرده خوب چیکارش میشه کرد ورودیه دیگه !!!

خلاصه این اقای ورودی ما بعد مدتی که خدا می دونه چقدر باشه متوجه  تخیلات ذهنیش میشه و همینطوری مات و مبهوت میمونه و گاهی اوقات از فشار روانی ان نمی تواند بیرون بیاد و مشکلات زیادی واسش به وجود میاد.

 

 

لازم به ذکر است این اقای ورودی ما یک شخصیت کلی است و به شخص خاصی از کلاس ما تعلق ندارد.

قابل توجه دخترهای کلاس که نگرا ن نباشند چون نسخه(خانم ورودی!!!)نیز بزودی تهیه و منتشر خواهد شد...