پس از نوشتتن نسخه ی اقای ورودی!!! واستقبال بچه های کلاسمون ازون و طبق قول قبلی که داده بودم که دخترهای کلاسمون  بهتر راجش  حضور ذهن دارن تصمیم به نوشتن نسخه ی خانم ورودی!!! کردم.

این خانم ورودی در محیط دانشگاه زابل شاید از اقای ورودی ما به مراتب منحصر به فردتر باشه باور نمی کنید نه!؟!منم اولا باور نمی کردم ولی حالا ببینید...

 


این خانم د ر اوایل ترم میدان دیدش رو فقط به بخش کمی یعنی جلوی پای خودش اختصاص می ده و بیشتر از اون رو واسه خودش عیب وزشت میدونه ولی رفته رفته این میدان دید به 360 درجه افزایش یافته  و کل محیط دانشگاه زابل رو پوشش میده و از شدت هیجان فقط میخنده.

این خانم ورودی سلام دادن به پسرهای کلاسمون روواسه خودش در حکم اقدام علیه امنیت خودش می دونه و همیشه در حال فرار ازان ها هستش.

از لحاظ ارایش و مدلش هم که چی بگم در ابتدا ساده مظلوم بی حاشیه اسلامی ... خلاصه قابل توصیف نیستش.و از دیدن ارایش دخترهای ترم بالایی زبون خودش رو به نشانه تعجب گاز می زنه وهی بهشون چپ چپ نگاه می کنه.ولی رفته رفته ارایش این بنده خدا هم رو به مثبت بی نهایت میل می کنه و سرویس های بهداشتی ساختمان کلاسا برای ترمیم ارایشش پاتوق میشه و جالب اینجاس که اینبارم تصویرش قابل توصیف نیستش.

این موجود رفتار و برخوردهای دخترهای ترم بالایی با پسرها و اساتید رو با دقت دنبال میکنه وبعد چند دقیقه تامل به این نتیجه می رسه که چه دختر پررویی بودش.

این خانم ورودی ما خیلی نازوخوش قلب هستش وفکر میکنه بین دخترهای کلاس از لحاظ جذابیت یک دونه هستش وبه قولی فکر می کنه معجزه ی کلاس هستش .

خیلی کنجکاو که بدونه پسرها بین خودشون راجبش چی میگن ولی غافل از این که پسرها حرف واسه گفتن زیاد دارن و چیزی راجبش نمی گن.خوب گفتم که این خانم ورودی ما خیلی خوش قلب والبته یادم رفتش خوش فکرو قدرت تخیلش هم زیاد هستش.

این خانم ورودی خیلی دوس داره جلب توجه کنه ولی  همیشه ناموفق هستش.

در کلاس هر چقدر می خواد نگاه هاشو به پسرها تابلو نکنه ولی متاسفانه موفق نمیشه و به قولی سوتی میده خوب ورودیه و بی تجربه....

این انسان خارق العاده در ایستگاه علوم هر چقدر که می خواد سنگین و متواضع باشه ولی باز هم با دیدن اتوبوس خالی با شور و هیجان مضاعف و دو چندان به سوی ان دویده و پس از نشستن روی صندلی باز به فرم خانم با کلاس تبدیل می شود.خوب گفتم که خیلی خوش خیاله.

 

 

 

 

این داستان من یک نمونه از شیرین کاری های این موجود یگانه گیتی بودش .البته بازم بگم این خانم ورودی یک شخصیت کلی است و به دخترخاصی تعلق ندارد.